Moderní energie
pro Vás

Výběr z referencí

Dotační poradenství

30.04.2018

Instalace FVE a AKU v Zemědělské společnosti v Bruzovicích - 60 kWp + 81 kWh

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Instalace fotovoltaické elektrárny s bateriovým systémem s nezbytnými úpravami elektrorozvodů v Zemědělské společnosti v Bruzovicích – objekt FARMA".

26.04.2018

Vytvoření malé LDS s prvky SMART GRID v Budišově n. B.

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Vytvoření malé lokální distribuční sítě pro distribuci tepla a elektřiny s prvky SMART GRID – inteligentním řídicím systémem a řízením spotřeby pro tři objekty v majetku Města Budišov nad Budišovkou".

16.10.2017

Instalace FVE a AKU + modernizace rozvodů elektřiny v ZOD Tísek - 50 kWp + 28 kWh

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Instalace fotovoltaické elektrárny s bateriovým systémem a nezbytnými úpravami elektrorozvodů v ZOD Tísek".

11. 06. 2017

Mobilní kondenzační mini teplárna na bázi KVET a OZE s akumulací

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Výzkum a vývoj mobilní kondenzační mini teplárny na bázi zdrojů KVET a OZE s vestavěnou akumulací tepla a elektřiny doplněnou o inteligentní řídicí systém".

31.05.2017

Výstavba zdroje na KVET z biomasy (OZE) a FVE + AKU v Mikolajicích

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Výstavba zdroje na KVET z biomasy (OZE) s akumulací energie a instalací FVE doplněná o inteligentní řídicí systém pro Služby Mikolajice s.r.o.".