Moderní energie
pro Vás

Výběr z referencí

Design energetických úspor

06.03.2018

Legalizace výrobny elektřiny - kogenerační jednotky v Brano Group

Komplexní zajištění legalizace výrobny elektřiny pro společnost Brano Group, a.s.

17.08.2017

Rozšíření využití odpadního tepla v SIEMENS Frenštát

Projektová dokumentace pro vydání územního souhlasu a ohlášení stavby pro projekt Rozšíření využití odpadního tepla linky povrchových úprav číslo 200 pro chlazení výrobních prostorů v odštěpném závodě Elektromotory Siemens Frenštát

05.01.2016

Instalace kogenerační jednotky ve společnosti SIEMENS Frenštát

Cílem projektu byl návrh úpravy stávající výměníkové stanice v lisovně pobočky závodu Siemens, odštěpný závod Elektromotory Frenštát, za účelem vybudování nouzového zdroje při výpadku elektrické energie tak, aby nedošlo k vytuhnuti roztaveného kovu v pecích.

Moderní technologie

23.05.2018

Instalace druhé KGJ TOTEM v ADLER Czech

Dokončení instalace druhé kondenzační mikrokogenerační jednotky TOTEM 25 v logistickém centru společnosti ADLER Czech a.s.

20.03.2018

Instalace první KGJ TOTEM v ADLER Czech

Dokončení instalace první kondenzační mikrokogenerační jednotky TOTEM 25 v logistickém centru společnosti ADLER Czech a.s.

08.09.2017

ADLER Czech, a.s. - Ostrava - 2x TOTEM 25

Příprava projektové dokumentace pro společnost ADLER Czech, a.s. v Ostravě. Byly zde projektovány nízkoemisní kondenzační mikrokogenerační jednotky TOTEM 25

Dotační poradenství

30.04.2018

Instalace FVE a AKU v Zemědělské společnosti v Bruzovicích - 60 kWp + 81 kWh

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Instalace fotovoltaické elektrárny s bateriovým systémem s nezbytnými úpravami elektrorozvodů v Zemědělské společnosti v Bruzovicích – objekt FARMA".

26.04.2018

Vytvoření malé LDS s prvky SMART GRID v Budišově n. B.

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Vytvoření malé lokální distribuční sítě pro distribuci tepla a elektřiny s prvky SMART GRID – inteligentním řídicím systémem a řízením spotřeby pro tři objekty v majetku Města Budišov nad Budišovkou".

16.10.2017

Instalace FVE a AKU + modernizace rozvodů elektřiny v ZOD Tísek - 50 kWp + 28 kWh

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Instalace fotovoltaické elektrárny s bateriovým systémem a nezbytnými úpravami elektrorozvodů v ZOD Tísek".

11. 06. 2017

Mobilní kondenzační mini teplárna na bázi KVET a OZE s akumulací

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Výzkum a vývoj mobilní kondenzační mini teplárny na bázi zdrojů KVET a OZE s vestavěnou akumulací tepla a elektřiny doplněnou o inteligentní řídicí systém".

31.05.2017

Výstavba zdroje na KVET z biomasy (OZE) a FVE + AKU v Mikolajicích

Komplexní zajištění dotačního poradenství pro projekt "Výstavba zdroje na KVET z biomasy (OZE) s akumulací energie a instalací FVE doplněná o inteligentní řídicí systém pro Služby Mikolajice s.r.o.".